אודותינו

המוניטין של דלברי- Meir Delbari שמאות מקרקעין וייעוץ כלכלי מבוסס על נסיונו הרב של מאיר, למעלה מ-15 שנה, בכל סוגיות שמאות  המקרקעין והשקעות. הקו המנחה אותנו הוא מתן שירות על פי נורמות המקובלות על ידי העילית של של אנשי מקצוע. מאיר הוא גם בעל שם כמחבר ספרים מקצועיים בתחום הנדל"ן, המשמשים אנשי מקצוע בתחום כגון: עורכי דין, יזמים, כלכלנים, שמאי מקרקעין ועוד… והוא גם מרצה לאנשי מקצוע בכירים ומאמריו מתפרסמים בעיתון גלובס ובמוסף הנדל"ן של עיתון הארץ. המוניטין המקצועיים של מאיר מבוקשים גם לצורך מתן עדות מומחה בבתי המשפט.

מאיר שימש בעבר כיועץ של ארגון הקבלנים בתל אביב ובכך הייחודיות של מאיר כמנהל השקעות וכשמאי מקרקעין הנובעת מראייתו הרחבה של סוגיות הנדל"ן, הסוגיות התיאורטיות והן הסוגיות המעשית בהתמודדות עם אתגרים בהשקעות ובשומות מקרקעין.

הידע הרחב של מאיר בכל תחומי הנדל"ן ושמאות המקרקעין עושים אותו גם ליועץ מבוקש לגופים כלכליים לצורך השקעות נדל"ן. אנו בנויים לטפל בלקוחות פרטיים וכן בחברות וגופים כלכליים. בכל מרכיבים הדורשים טיפול שמאי מקרקעין.

אנו בוחנים את התיקים הזקוקים לטיפול לא על פי המיקום הגיאוגרפי של המקרקעין, אלא על פי מהות הסוגיה הזקוקה לטיפול. על פי מדיניות זו התמודדנו בעבר בהצלחה רבה עם תיקים ופרוייקטים בכל רחבי הארץ.